Nasi nauczyciele, terapeuci i opiekunowie zatroszczą się o Państwa pociechy – Ich rozwój emocjonalny, psychiczny i zdrowotny.

Jesteśmy ciepłym, wyrozumiałym, pełnym pomysłów i radości zespołem, który zadba o bezpieczeństwo, stworzy rodzinną atmosferę, nauczy współdziałania w grupie i nawiązywania pierwszych przyjaźni. Otoczy Wasze dzieci radością, zabawą, przyjaźnią i ciepłem.

Co nasz wyróżnia

Stawiamy na rozwój

puzzle

W naszych przedszkolach mamy sale do zajeć terapeutucznych. Zapewniamy logopededę, pedagoga, fizjoterapetę, terapeutę SI i psychologa. Tym dzieciom, którzy tego potrzebują proponujemy zajęcia indywidualne. Realizujemy również wczesne wspomaganie rozwoju i kształcenie specjalne.

Łagodna adaptacja

love-time

Adaptacja to często stres i nerwy. Nie musi tak być! U nas adaptacja zaczyna się tydzień przed rozpoczęciem prawdziwej przygody i jest bezpłatna. Podczas tego tygodnia rodzic może być z dzieckiem i razem z nim odkrywać nowe miejsce. Przez cały ten okres ściśle współpracujemy z rodzicem. Dbamy też o zaopiekowanie emocji wszystkich, który uczestniczą w tym procesie.

Wychowanie w bliskości

mommy-and-me-classes

Mały człowiek potrzebuje indywidualnego podejścia, szczególnie w okresie przedszkolnym. Dlatego realizujemy zajęcia w duchu bliskościowym. Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa dziecka i rodzica. Zawsze jesteśmy do dyspozycji rodzica. W przypadku wątpliwości bądź uwag służymy pomocą. Na bieżaco informujemy o wszystkim tym co trapi lub cieszy dziecko.

Zapewniamy rodzinną atmosferę

family

Najlepiej jest w domu. Wiadomo. Ale nie zawsze można w nim być. Dletego staramy się stworzyć atmosferę jak najbardziej zbliżoną do domowej. Nasze grupy są małe. Do 16 dzieci w przedszkolu i 12 w żłobku. Zawsze są 2 ciocie. Małe grupy i małe placówki powodują, że każdy zna każdego. Organizujemy pinkiki rodzinne, nocowanki, warsztaty dla rodziców. Posiadamy też biblioteczkę dla rodziców z książkami o wychowaniu.

Profil ekologiczno-przyrodniczy

greenhouse

Komu zależy na czystości Ziemi? Wszystkim! A kto lubi ładne kwiatki, albo świeże truskawki? Wszyscy! To chyba więcej nie trzeba pisać na ten temat. Uczymy się jak dbać o planetę, robimy prace plastyczne z niepotrzebnych rzeczy, mamy własne grządki z kwiatami i owocami. Pielimy, sadzimy, podlewamy. Jednym słowem dbamy.

Kontakt ze zwierzętami

rabbit

Kury, króliki, alpaki, rybki, patyczaki, mrówki... uff, dużo tego. Wszystkie te zwierzątka (i owady) mamy i się nimi zajmujemy. Co prawda nie wszytskie mieszkają w naszych placówkach bo by się nie zmieściłym, ale przyjeżdzają do nas systematycznie.

Język angielski codziennie

big-ben

Do you speak english? Of course.
Angielski jest ważny. A im wcześniej zacznie się naukę, tym lepiej. Szczególnie jeśli przebiega ona w formie zabaw. Dodatkowo nasi nauczyciele posiadają bogaty zestaw nowoczesnych pomocy wspierających ich w prowadzeniu zajęć.

Atrakcyjne czesne

cash

Wiemy, że w obecnym świecie liczy się elastyczność, dlatego mamy: różne pakiety cenowe, możliwość zmiany pakietu co miesiąc, zniżki które się łączą (rodzeństwo, KDR), możliwość włączenia opłaty postojowej, pierwszy miesiąc bez okresu wypowiedzenia oraz proporcojonalne rozliczanie czesnego za pierwszy miesiąc jeśli zaczniecie w trakcie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? To nie wszystkie nasze atuty! Dowiedz się więcej

<

dzieci w grupie

 

panie w grupie

 

lat doświadczenia

+

wychowanków

 
 

Aktualności